Alba Berlin
Başantrenör
ISRAEL GONZALEZ
Önceki Maç
Geçmiş maç bulunmuyor.
Gelecek Maç
Gelecek maç bulunmuyor.
Koç
ISRAEL GONZALEZ

ISRAEL GONZALEZ

Efsane koç Reneses yerine gelen Gonzalez, EuroLeague'in en renkli takımlarından birini yönetecek. İspanyol koç, ALBA Berlin'e kadar kariyerini hep İspanya'da geçirdi. Cantabira, Gran Canaria U20'de koçluk yaptıktan sonra Gran Canaria a takımında asistan koçluk yaptı. 2017'de ALBA ile İspanya dışına çıkan Gonzalez, geçen sezonu Reneses ile rolleri paylaşarak geçirmişti. Bu sezon ilk kez bu koltukta tek başına oturacak ve yapacakları merak konusu...
Takımın Yıldızı
LUKE SIKMA

LUKE SIKMA

32 yaşındaki Amerikalı yıldız, 2017'de Reneses ile birlikte geldiği Alba Berlin'de bir lider haline dönüştü. Sahada hemen hemen her şeyi yapabilen Sikma, 2019'da Alba ile kontratını 4 yıl daha uzattı. Berlin'de mutlu görünen Amerikalı, takımını sürpriz noktalara taşımak için çabalayacak.
Genç yıldız
JONAS MATISSECK

JONAS MATISSECK

21 yaşındaki Alman şutör gard, rotasyonda Marcus Eriksson ve Maodo Lo'nun gerisinde. Küçük yaşlardan bu yana Alman milli takımının bir parçası olan Matisseck'e Gonzalez zaman zaman şanslar verecektir. Matisseck, geçen sezon 26 dakikaları bulan süreler aldı. Bu sezon da gelişimini sürdürürse rolü büyüyecektir.
Son Maçlar

Sporx Anasayfasına Dön