Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Acun Ilıcalı'nın listesinde: Sergen Yalçın
8
HULL'DA ADAY: SERGEN YALÇIN

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Hull City için 4 teknik direktörün ön plana çıktığı ve bu isimlerden birinin Sergen Yalçın olduğu öne sürüldü.

7
ŞOTA SONRASI 4 ADAY

İngiliz medyasında yer alan haberde, Şota Arveladze ile yollarını ayırmasının ardından yeni teknik direktör arayışlarına başlayan Hull City'nin kısa listesinde 4 isim olduğu aktarıldı.

6
SERGEN YALÇIN DA LİSTEDE

Hull City'de yeni direktörlük görevi için Carlos Carvalhal, Carlos Corberan ve Scott Parker ile birlikte Sergen Yalçın'ın da listede yer aldığı ifade edildi.

5
TÜM KARİYERİ TÜRKİYE'DE

Haberde, adı geçen 4 aday arasında tek İngiltere tecrübesi olmayan ismin Sergen Yalçın olduğu kaydedildi. 49 yaşındaki teknik adamın, futbolculuk ve menajerlik kariyerinin tümünü Türkiye'de geçirdiği belirtildi.

4
BEŞİKTAŞ'TA 2 KUPA KAZANDI
Ocak 2020'den, Aralık 2021'e kadar Beşiktaş'ı çalıştıran Sergen Yalçın, efsanesi olduğu siyah-beyazlılarda Süper Lig ve Türkiye Kupası şampiyonluğu yaşadı.
3
ACUN ILICALI'DAN AÇIKLAMA

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde İngiliz medyasına, yeni teknik direktör için açıklama yapmış ve, "Birçok aday ile temas halindeyiz ve kulüp için en uygun ismi belirlemeye çalışıyoruz. Güçlü bir takımımız olduğuna inanıyoruz ve oyunculardan en iyi verimi alabilecek hoca için arayıştayız." ifadelerini kullanmıştı.

2
"TEK İSTEĞİM UYGUN HOCA"
Başarılı iş insanı ayrıca, "Tek isteğim oyunculara uygun bir hoca bulmak. Eğer teknik adamın düşüncesi oyuncuların karakterinden farklı olursa takım iyi oynayamaz. Bizim oyuncularımıza 'geride bekle ve savunma yap' derseniz bunu yapamazlar. "Medyada çok fazla isim çıktı. Bunların bazıları bana olan yakınları sebebiyle, bazıları da geçmişte yaptıkları işler dolayısıyla yazıldı. Bu tarz haberlerin çıkması normal ancak Wigan maçından önce yeni bir hoca getirmemiz imkansız. Wigan maçının sonrası bizim için doğru zaman olacaktır, pazar gününden önce yeni hocamızı açıklamak istiyoruz." şeklinde konuşmuştu.
1
MİLLİ TAKIM'LA ADI GEÇTİ
Sergen Yalçın'ın adı kısa bir önce A Milli Takım ile de anıldı.