Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Arda Turan: "Amerika'dan teklif var"
8
ARDA TURAN'IN AÇIKLAMALARI
Arda Turan, twitter üzerinde yayın yapan GS Space kanalında açıklamalarda bulundu.
7
"BARCELONA'YI ELEYEBİLİRDİK"
"Biz Barcelona'yı eleyebilirdik. Kaliteli oyuncuları var ama çok fazla pas oyunuyla oynadık. Uzun direkt pas ve baskıyla kazanılan ikinci toplar gibi opsiyonları uygulayabilirdik. Frankfurt eledi. Frankfurt'un elediği her takımı Galatasaray da eleyebilir."
6
"PLANLAMANIN İLK KONUSU ÖĞRENMEK"
"Futbol artık çok değişken ve ben doğru ekip kurmaya çalışıyorum. Oyuna sabit bir şekilde kalmayan bir ekiple çalışmak istiyorum. Planlama yaptım. Planlamanın ilk konusu da öğrenmek"
5
"ARTIK GİTSİN PİŞSİN GELSİN YOK"
"Futbolda artık gitsin bir yerde pişsin öyle geri gelsin algısını kırmamız lazım, futbol gelişiyor ve ilerliyor. Artık 32-33 yaşında çok değerli teknik direktörler var. Eğer kişi donanımlıysa neden çalışmasın"
4
"RESMİ TEKLİFE GEREK YOK, BURADAYIZ"
"Herhangi bir teklife gerek yok, ben zaten şu anda Galatasaray için çalışıyorum. Resmi bir teklifle çalışmaya gerek yok hep burdayız çünkü. Hayatın her anında Galatasaraylıyım. Tüm bağlantılarım, Galatasaray'ın emrindedir. Bir yardımımız olacaksa hep buradayız"
3
"JÜBİLEYLE VAKİT KAYBETMEYELİM"
"Galatasaray ile bir kırgınlığım yok. Arda Turan'ın jübilesi ile vakit kaybetmeyelim."
2
"AMERİKA VE BAŞKA YERLERDEN TEKLİF VAR"

"Futbolu bırakmaya kesin karar vermedim. Yurtdışından bazı opsiyonlar var Amerika veya başka yerlerden... Bırakmaya karar verirsem kulübe üye olmak isterim. Ben zaten Galatasaraylıyım"

1
"TEK İSTEĞİM ALTYAPI"
"Hakkım herkese helaldir, kimseye kırgınlığım yok. Tek isteğim altyapıdır. Altyapıdan yetişmiş biri olarak altyapı kültürünü yeniden canlandırmamızı diliyorum"