Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Ferdi Kadıoğlu'na İtalya'dan dev talip; 25 milyon euro
5
NAPOLİ FERDİ'Yİ KAFAYA TAKTI

Son iki sezonda Fenerbahçe forması altında müthiş bir çıkış gösteren Ferdi Kadıoğlu, Çizme yolcusu... Bir süredir milli futbolcuyu yakından takip eden Napoli'nin resmi girişimlere başlama kararı aldığı öğrenildi. 

4
3. NAPOLİLİ OLACAK

2019 yılında Fenerbahçe'den Eljif Elmas'ı, bu sezon başında ise Kim Min Jae'yi transfer eden İtalyan kulübünün önümüzdeki hafta Ferdi için ilk teklifini yapması bekleniyor.

3
SERBEST KALMA MADDESİ YOK

Napoli'nin Beşiktaş ile geçtiğimiz hafta sonu oynanan derbiye temsilcisini gönderdiği, genç yıldızla ilgili raporun yine çok olumlu olması nedeniyle resmi girişimlere başlama kararı alındığı öğrenildi. Alınan bilgilere göre Napoli ocak ayında ya da sezon sonunda bu transferi bitirmeyi hedefliyor. Fenerbahçe yönetiminin bu sezon başında Ferdi Kadıoğlu ile yaptığı yeni sözleşmede herhangi bir serbest kalma maddesi bulunmuyor. Yönetimin bu nedenle genç yıldızın fiyatını 25 milyon euro olarak belirlediği ifade ediliyor.

2
SEVILLA VE AJAX DA İLGİLENİYOR

Jesus'un vazgeçemediği isimlerden biri olan Ferdi Kadıoğlu, Milli Takım'da da Kuntz'un güvendiği futbolcular arasında yer alıyor. 22 yaşındaki futbolcuyla Sevilla ve Ajax'ın da çok yakından ilgilendiği öğrenildi.

1
F.BAHÇE KAPIYI 25'TEN AÇACAK

Napoli kulübü ile Fenerbahçe arasındaki Ferdi Kadıoğlu pazarlıklarının çok sıkı geçmesi bekleniyor. Fenerbahçe yönetiminin ilk etapta kapıyı 25 milyon euordan açması bekleniyor. Ferdi için başka tekliflerin de olması Sarı-Lacivertli yönetimin elini güçlendiriyor. (Takvim)