Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Gennaro Gattuso: "Bir an önce satalım"
5
GATTUSO: "MAXI'YI SATALIM!"

Fenerbahçe'nin Valencia'dan istediği Maxi Gomez transferinde; İspanyol kulübünün İtalyan teknik direktörü Gennaro Gattuso'nun tutumu da ortaya çıktı.

4
VALENCIA'NIN KRİTİK DENKLEMİ

SuperDeporte'de yer alan habere göre; La Liga'nın harcama limiti sınırında olan Valencia, Fenerbahçe'ye Maxi Gomez'i mümkün olan en yüksek fiyattan satarak limit açmayı planlıyor. Gattuso'nun bonservisi elinde olan 35 yaşındaki Uruguaylı golcü Edinson Cavani'yi ikna ettiği ancak transferin bitimine 15 gün kala elini çabuk tutması gerektiği de vurgulandı.

3
ARTHUR VE GIL BEKLİYOR

Maxi Gomez'in Fenerbahçe'ye satışı durumunda Juventus'tan Arthur Melo'yu da kiralayacak olan Valencia, sürecin uzaması nedeniyle bu transfere de nokta koyamıyor. Ayrıca, Tottenham'dan Bryan Gil'in de kiralanması için Maxi'nin satışının beklediğinin altı çizildi.

2
"BİR AN ÖNCE SATALIM"

Gattuso ise kulüpten çabuk davranmasını istediği ve transferleri bir an önce kadroya dahil etmeyi istediğinin altı çizildi.

1
TORREIRA VE MERTENS DETAYI

Gattuso'nun kulübe imza atar atmaz İtalya'dan tanıdığı Lucas Torreira, Dries Mertens, Diego Demme ve Matteo Politano'yu da kulübe getirmek için ikna ettiği ancak La Liga harcama limitleri yüzünden bu transferlerin kaçırıldığı; bu durumun Cavani için de tekrar etmesini istemediği bilgisi verildi.