Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Necati Ateş'in Ümraniyespor-G.Saray maçı yorumları
6
NECATİ ATEŞ'İN DEĞERLENDİRMESİ
Necati Ateş, TRT Spor ekranlarında Ümraniyespor - Galatasaray maçını yorumladı.
5
"TAM BİR GOLCÜ OLDUĞUNU GÖSTERDİ"
"İki tane farklı yarılar izledik. Birinci yarı temposuz ve pozisyonsuz, az pozisyonlu bir Galatasaray vardı. İkinci yarı alış, dönüş ve inanılmaz bir geri dönüşle Gomis tam bir golcü olduğunu gösterdi ve maçı kazandırdı"
4
"BU OYUNU İSTİYORSAN, RİSK ALACAKSIN"
"İkinci yarı Galatasaray büyük takım görüntüsünü verdi. Büyük takım reaksiyonu verdi, set oyunu oynamaya başladı. Mertens'in oyuna girmesiyle daha olgun bir oyun ortaya koydu. Arkada pozisyon da verdi ama bu oyunu oynamak istiyorsan bu riskleri göze alacaksın"
3
"TARAFTAR DA GİRİNCE BAMBAŞKA OLDU"
"İkinci yarıda harika bir başlangıç oldu, Seferovic vurdu direkten döndü, döneni tamamlayamadılar. Sonrasında taraftar da işin içine girince bambaşka bir atmosfer oldu"
2
"ZAMAN ALACAK"
"Taşların yerine oturması zaman alacak. Çok daha iyi bir Galatasaray izleyeceğiz, onun sinyallerini verdiler. Geçen maç Kerem'e daha fazla süre vermişti, bu maçta daha erken aldı. Oyuna aldığı oyuncular maça dokundu."
1
"BİRİNCİ SINIF GOL"

"Gomis ikinci maçını da kazandırdı. Sonradan girdi ve maçı almayı bildi. İşte golcü olmak böyle bir şey. Bu gol, birinci sınıf bir gol. Sağına çekip dönüp vurması yan fileye muhteşem bir gol oldu. Serkan Kırıntılı da maçın adamı seçilebilir hala, Serkan'a rağmen bu gol birinci sınıf oldu"