Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Rıdvan Dilmen: "Herkes Fatih Terim baskısı yaşar"
11
RIDVAN DİLMEN'DEN YORUMLAR
Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, HangiKredi Ümraniyespor - Galatasaray maçının ardından değerlendirmelerde bulundu.
10
"GALATASARAY MAÇI HAK ETTİ"

"Özellikle 70'e kadar Galatasaray ikinci yarıda her şeyi denedi ve maçı kazanmayı hak etti. Mertens takımı aldı, rakip yarı alana taşıdı."

9
"BU DAKİKADA KAZANMAK ÖNEMLİ"

"İlk yarıdaki durgun Galatasaray, ikinci yarıda temposunu yükseltti. Bu maçın bu dakikada kazanılması takım adına çok şey ifade edecektir."

8
"SEFEROVIC TOPARLAYACAKTIR"

"Geçen seneki takımın tecrübelenmeye ihtiyacı vardı, bu takımın da fizik olarak toparlanmaya ihtiyacı var. Seferovic toparlayacaktır ancak bu Galatasaray'ın forvete ihtiyacı olmadığı anlamına gelmez."

7
"BU MAÇI KAZANAMASA..."

"Galatasaray bu maçı kazanamasa ve önümüzdeki hafta Trabzonspor'a karşı da kötü bir sonuç alsa, camia büyük bir çöküntüye girerdi."

6
"KEREM ÇIKMAMALIYDI"

"Yunus Akgün, bu takıma çok katkı sağlayacak, bu kesin. Ancak Kerem'i de kaybetmemek gerektiğini düşünüyorum. Bence Kerem'i oyundan almak doğru bir karar değildi."

5
"TRABZON'DA GOMIS BAŞLAMAZ"

"Gerçekçi olmak lazım; Okan Buruk'un Trabzon deplasmanına Gomis ile başlamaması gerek. Şu an fizik kalitesi yok."

4
"SKOR İÇİN OYNAMALI"

"Galatasaray 3 maçta iyi futbol oynamadı ancak sezon başı için anlaşılabilir bir durum. Bu dönemleri skora yönelik oynayarak geçirmek en doğrusu."

3
"KADRO HAZIR DEĞİL"

"Galatasaray oyuncularının yüzde 40'ı fiziksel, yüzde 20'si de mental olarak hazır değil. Mesela Abdülkerim, geçen hafta yaptığı hatadan dolayı çok tedirgindi bugün."

2
"FATİH TERİM BASKISI YAŞAR"

"Galatasaray'da teknik direktör kim olursa olsun Fatih Terim baskısı yaşar. Terim'in dışarıda kaldığı her dönemde kötü giden teknik direktörler bu baskıyı yaşar Galatasaray'da. Okan Buruk dahi bu baskıyı hisseder eğer sonuçlar kötü olursa."

1
"TRABZON'DA MERTENS OYNAMALI"

"Trabzonspor maçında Mertens ile başlayıp mahkum oynamanın önüne geçebilir Okan Buruk. Oynayabildiği kadar oynatıp sonrasında oyundan alabilirsiniz."