CANLI: F.BAHÇE - ZWOLLE

Fenerbahçe, 4. hazırlık maçında bugün PEC Zwolle ile karşı karşıya geliyor.

..VE BEŞİKTAŞ İÇİN GELİYOR

Valentin Rosier, siyah-beyazlı ekip için İstanbul'a geliyor. İşte yaşanan gelişmeler...

AĞAOĞLU: İNDİRİM, İNDİRİM"

F.BAHÇE TEKLİFİ REDDETTİ!..

TÜRKİYE'DE BİTEN TRANSFER

Türkiye'de transfer dönemi hızlı geçiyor. İşte resmen açıklanan isimlerin listesi...

ÇALHANOĞLU'NUN İLK GOLÜ

İZLE: Hakan Çalhanoğlu, yeni takımı Inter'deki ilk golünü hazırlık maçında attı.

G.SARAY NOKTAYI KOYDU!..

Alanya'nın genç ismi Berkan Kutlu için iki kulübün başkanı bugün pürüzleri giderdi

ÇEBİ'DEN ALEX AÇIKLAMASI!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Alex Teixeira hakkında önemli ifadeler kullandı.

BEŞİKTAŞ, TRABZON YANITI

Real Sociedad Başkanı Jokin Aperribay, Willian Jose için açıklama yaptı. Detaylar...

AVRUPA'DA BİTEN TRANSFER

Dünyanın dört bir yanında transferler ardı ardına açıklanıyor. İşte son imzalar...

GALATASARAY - PSV: 11'LER
GALATASARAY - PSV: 11'LER
Şampiyonlar Ligi 2. Eleme rövanşında Galatasaray, sahasında PSV'yi konuk ediyor.

SPOR HABERLERİ

Tümü
28 Tem
Ateş & Deniz Çınar
Yelken
Saat: 06:00 - 08:10
Yer: Enoshima
28 Tem
Onur Cavit Biriz
Yelken
Saat: 06:00 - 08:10
Yer: Enoshima
28 Tem
B.Kaynakçı - O.Arıkan
Yelken
Saat: 08:30 - 10:40
Yer: Enoshima
28 Tem
Neslihan Yiğit
Badminton
Saat: 04:00-15:30
Yer: Musashino
28 Tem
Mihael Zgank
Judo
Saat: 05:00 – 06:48
Yer: Nippon Budokan
28 Tem
Alican Kaynar
Yelken
Saat: 06:00 - 08:10
Yer: Enoshima
28 Tem
Berke Saka
Yüzme
Saat: 13:00 – 15:30
Yer: Aquatics Centre
28 Tem
Dilara Uralp
Yelken
Saat: : 06:10 - 08:20
Yer: Enoshima
29 Tem
Ecem Güzel
Yelken
Saat: 06:10 - 08:20
Yer: Enoshima
29 Tem
Onur Cavit Biriz
Yelken
Saat: 09:15 - 11:25
Yer: Enoshima
29 Tem
Beril Böcekler
Yüzme
Saat: 13:00 – 15:30
Yer: Aquatics Centre
29 Tem
B.Kaynakçı - O.Arıkan
Yelken
Saat: 06:00 - 08:10
Yer: Enoshima
29 Tem
Dilara Uralp
Yelken
Saat: 07:00 - 09:10
Yer: Enoshima
29 Tem
Alican Kaynar
Yelken
Saat: 08:30 - 10:40
Yer: Enoshima
29 Tem
Ateş & Deniz Çınar
Yelken
Saat: 09:00 - 11:10
Yer: Enoshima
29 Tem
Deniz Ertan
Yüzme
Saat: 13:00 – 15:30
Yer: Aquatics Centre
29 Tem
Merve Tuncel
Yüzme
Saat: 13:00 – 15:30
Yer: Aquatics Centre
29 Tem
Ümit Can Güreş
Yüzme
Saat: 13:00 – 15:30
Yer: Aquatics Centre
29 Tem
A Milli Kadın Takımı
Voleybol - ABD
Saat: 15:45
Yer: Ariake Arena
30 Tem
Yasmani Copello Escobar
Atletizm
Saat: 04:55 – 05:20
Yer: Olimpiyat Stadyumu
30 Tem
Kayra Sayit
Judo
Saat: 05:00 – 06:24
Yer: Nippon Budokan
30 Tem
Ateş & Deniz Çınar
Yelken
Saat: 06:00 - 08:10
Yer: Enoshima
30 Tem
Ecem Güzel
Yelken
Saat: 06:00 - 08:10
Yer: Enoshima
30 Tem
B.Kaynakçı - O.Arıkan
Yelken
Saat: 06:10 - 06:20
Yer: Enoshima
30 Tem
Yasemin Can
Atletizm
Saat: 13:00 – 13:44
Yer: Olimpiyat Stadyumu
30 Tem
Emel Dereli
Gülle Atma
Saat: 13:25 ‐ 14:21
Yer: Olimpiyat Stadyumu
31 Tem
A Milli Kadın Takımı
Voleybol - Arjantin
Saat: 08:20
Yer: Ariake Arena
31 Tem
Ersu Şaşma
Sırıkla Atlama
Saat: 03:40 - 06:00
Yer: Olimpiyat Stadyumu
31 Tem
Emre Zafer Barnes
Atletizm
Saat: 05:35 – 14:34
Yer: Olimpiyat Stadyumu
31 Tem
Jak Ali Harvey
Atletizm
Saat: 05:35 – 14:34
Yer: Olimpiyat Stadyumu
31 Tem
Alican Kaynar
Yelken
Saat: 06:00 - 08:10
Yer: Enoshima
01 Ağu
Özgür Varlık
Atıcılık
Saat: 02:30 – 07:15
Yer: Asaka
01 Ağu
Tuğçe Şahutoğlu
Çekiç Atma
Saat: 03:10 – 05:36
Yer: Olimpiyat Stadyumu
01 Ağu
Emel Dereli
Gülle Atma
Saat: 04:35 ‐ 05:45
Yer: Olimpiyat Stadyumu
01 Ağu
Kerem Kamal
Grekoromen
Saat: 05:00 - 06:20
Yer: Makuhari
01 Ağu
Rıza Kayaalp
Grekoromen
Saat: 05:00 – 06:20
Yer: Makuhari
01 Ağu
Yasemin Adar
Güreş - Serbest
Saat: 05:00 – 06:20
Yer: Makuhari
01 Ağu
B.Kaynakçı - O.Arıkan
Yelken
Saat: 06:00 - 08:10
Yer: Enoshima
01 Ağu
Ateş & Deniz Çınar
Yelken
Saat: 06:10 - 08:20
Yer: Enoshima
01 Ağu
Alican Kaynar
Yelken
Saat: 09:00 - 11:10
Yer: Enoshima
02 Ağu
Özgür Varlık
Atıcılık
Saat: 02:30 – 07:15
Yer: Asaka
02 Ağu
Eşref Apak
Çekiç Atma
Saat: 03:00 - 05:26
Yer: Olimpiyat Stadyumu
02 Ağu
Özkan Baltacı
Çekiç Atma
Saat: 03:00 - 05:26
Yer: Olimpiyat Stadyumu
02 Ağu
Cenk İldem
Grekoromen
Saat: 05:30 – 06:50
Yer: Makuhari
02 Ağu
Ömer Akgün
Atıcılık
Saat: 05:30 – 08:15
Yer: Asaka
02 Ağu
B.Kaynakçı - O.Arıkan
Yelken
Saat: 06:00 - 08:10
Yer: Enoshima
02 Ağu
A Milli Kadın Takımı
Voleybol - Rusya
Saat: 08:20
Yer: Ariake Arena
02 Ağu
Ateş & Deniz Çınar
Yelken
Saat: 08:30 - 09:53
Yer: Enoshima
03 Ağu
Necati Er
3 Adım Atlama
Saat: 03:00 – 03:56
Yer: Olimpiyat Stadyumu
03 Ağu
Eda Tuğsuz
Cirit Atma
Saat: 03:20 – 05:46
Yer: Olimpiyat Stadyumu
03 Ağu
Ramil Guliyev
Atletizm
Saat: 05:05 - 05:54
Yer: Olimpiyat Stadyumu
04 Ağu
Süleyman Atlı
Güreş - Serbest
Saat: 05:30 - 06:50
Yer: Makuhari
04 Ağu
Osman Göçen
Güreş - Serbest
Saat: 05:30 - 06:50
Yer: Makuhari
05 Ağu
Dilara Bozan
Karate - Kata
Saat: 04:00 – 13:59
Yer: Nippon Budokan
05 Ağu
4x100m Bayrak Takımı
Atletizm
Saat: 05:30 - 05:40
Yer: Olimpiyat Stadyumu
05 Ağu
Eray Şamdan
Karate - Kumite
Saat: 06:20 - 14.49
Yer: Nippon Budokan
05 Ağu
Abdülselam İmuk
20km Yürüyüş
Saat: 10:30 - 12:05
Yer: Sapporo Park
05 Ağu
Serap Özçelik
Karate - Kumite
Saat: 11:00 - 14.59
Yer: Nippon Budokan
06 Ağu
Evin Demir
20km Yürüyüş
Saat: 10:30 - 12:05
Yer: Sapporo Park
06 Ağu
Meryem Bekmez
20km Yürüyüş
Saat: 10:30 - 12:05
Yer: Sapporo Park
06 Ağu
Şahin Şenoduncu
20km Yürüyüş
Saat: 10:30 - 12:05
Yer: Sapporo Park
06 Ağu
Ali Sofuoğlu
Karate - Kata
Saat: 04:00 - 13.59
Yer: Nippon Budokan
06 Ağu
Süleyman Karadeniz
Güreş - Serbest
Saat: 05:30 - 12.55
Yer: Makuhari
06 Ağu
Evin Demirhan
Güreş - Serbest
Saat: 05:30 - 13.15
Yer: Makuhari
06 Ağu
Merve Çoban
Karate - Kumite
Saat: 06:20 - 14.49
Yer: Nippon Budokan
06 Ağu
İlke Özyüksel
Modern Pentatlon
Saat: 08:30 - 13.50
Yer: Tokyo Stadyumu
06 Ağu
Ayşe Tekdal
20km Yürüyüş
Saat: 16:30 - 18:05
Yer: Sapporo Park
07 Ağu
Mert Girmalegesse
Maraton
Saat: 01:00 - 03:45
Yer: Sapporo Park
07 Ağu
Meltem Hocaoğlu
Karate - Kumite
Saat: 08:20 - 13.54
Yer: Nippon Budokan
07 Ağu
Uğur Aktaş
Karate - Kumite
Saat: 10:45 - 14.04
Yer: Nippon Budokan
07 Ağu
Meryem Erdoğan
Maraton
Saat: 13:00 - 16:15
Yer: Sapporo Park
08 Ağu
Polat Kemboi Arıkan
Maraton
Saat: 01:00 - 03:45
Yer: Sapporo Park
08 Ağu
Yavuz Ağralı
Maraton
Saat: 01:00 - 03:45
Yer: Sapporo Park
08 Ağu
Kaan Kigen Özbilen
Maraton
Saat: 01:00 – 03:45
Yer: Sapporo Park
Sonuçlanan Transferler
  • PUAN DURUMU
  • STSL
  • 1.Lig
  • İng
  • Alm
  • İsp
  • İta
  • Fra
  • Hol
TakımlarOGBMAYP
1 Adana Demirspor 0 0 0 0 0 0 0
2 Alanyaspor 0 0 0 0 0 0 0
3 Altay 0 0 0 0 0 0 0
4 Antalyaspor 0 0 0 0 0 0 0
5 Beşiktaş 0 0 0 0 0 0 0
6 Karagümrük 0 0 0 0 0 0 0
7 Fenerbahçe 0 0 0 0 0 0 0
8 Galatasaray 0 0 0 0 0 0 0
9 Gaziantep FK 0 0 0 0 0 0 0
10 Giresunspor 0 0 0 0 0 0 0
11 Göztepe 0 0 0 0 0 0 0
12 Hatayspor 0 0 0 0 0 0 0
13 Başakşehir 0 0 0 0 0 0 0
14 Kasımpaşa 0 0 0 0 0 0 0
15 Kayserispor 0 0 0 0 0 0 0
16 Konyaspor 0 0 0 0 0 0 0
17 Rizespor 0 0 0 0 0 0 0
18 Sivasspor 0 0 0 0 0 0 0
19 Trabzonspor 0 0 0 0 0 0 0
20 Malatyaspor 0 0 0 0 0 0 0
TÜMÜ