Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Beşiktaş'ta planlar tıkır tıkır işliyor

Beşiktaş, zor geçmesi beklenen soğuk kışta adeta iç ısıtıyor. Sergen Yalçın sonrası hasta takım ayağa kalktı ve savaşçı kimliğini geri kazandı. Üst üste alınan galibiyetler sonrası siyah beyazlılar orta sıralardan kurtulup zirveye yaklaştı.
6
BEŞİKTAŞ'TA PLANLAR İŞLİYOR

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın'ın ayrılığı sonrası takım uçurumun kenarındaydı. Oldukça kırılgan bir yapıdayken hem yönetim hem de teknik heyetin hamleleriyle siyah beyazlılar kriz ortamından kurtulmakla kalmayıp yükselişe geçmeyi de başardı.

5
HASTA TAKIMA TERAPİ

Öncelikle Önder Karaveli'nin takıma kattığı havanın korunması için teknik direktör arayışına son verildi. Yönetimin güvenini kazanan genç çalıştırıcı bu destekle ilk olarak hasta takıma terapiye başladı.

4
SAVAŞÇI KİMLİĞİNİ GERİ KAZANDI

Morali bozuk futbolcular kısa sürede kendine geldi. Takım da yeniden savaşçı kimliğini geri kazandı. Önder Hoca geldiğinde Kartal dokuzuncu sıradaydı.

3
ZİRVEYE YAKLAŞTILAR

Zorlu dönemde 7 maçta 14 puan toplayan Beşiktaş tam 16 hafta sonra üst üste galibiyet almayı başardı. Başarılı sonuçlarla orta sıralardan kurtulan siyah beyazlılar zirveye yaklaşmış durumda.

2
ÇEBİ FAKTÖRÜ

Başkan Ahmet Nur Çebi'nin “Sonuna kadar şampiyonluğu kovalayacağımıza ve olacağımıza inanıyorum. Biliyorum herkese garip geliyor ama ben şampiyonluk istiyorum” sözleri de takımın ayağa kalkmasında çok etkili oldu.

1
HEDEF 3'TE 3

Zirveye yaklaşılmasıyla birlikte şimdi hedef cumartesi günü Yeni Malatya'yı da yenerek millî araya üçte üç yaparak ve kalan haftalara çok daha iddialı bir Beşiktaş olarak girmek. (Türkiye)