Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Dele Alli, Fenerbahçe'ye özel hazırlanıyor
5
MİLLİ ARA İLAÇ GİBİ GELDİ

Dele Alli, transfer döneminde Beşiktaş'ın en büyük bombalarından biri oldu. İngiliz süper yıldız, Sivasspor karşısında 78, Ankaragücü maçında ise 66 dakika süre aldı. Alli, ilk gol sevincini Başkent ekibine karşı yaşadı. Ancak sonrasında sakatlandı ve Başakşehir ile İstanbulspor karşılaşmalarını kaçırdı. Milli ara, 26 yaşındaki oyuncu için adeta ilaç oldu. Alli, sakatlığını atlattı. (Fanatik)

4
DERBİYE HAZIRLANIYOR

Arkadaşları izin yaparken, Fenerbahçe derbisi için özel antrenmanlarla hazırlanmaya başlayan yıldız futbolcu, bu çalışmalarının faydasını kısa sürede gördü. Takımla katıldığı antrenmanlarda dev mücadeleye hazır olduğunu hocasına gösterdi.

3
ISMAEL ÇOK GÜVENİYOR

Valerien Ismael, öğrencisinin şu ana kadar gösterdiği performanstan fazlasıyla memnun. Fransız teknik adam, derbi için yaptığı planlarda Dele Alli'ye de önemli bir rol vermeyi planlıyor. Büyük maçların özel oyuncularla kazanılacağını düşünen Ismael, bu konuda öğrencisine fazlasıyla güveniyor.

2
"DERBİDE AYNI SORUN YAŞANMAYACAK"

Beşiktaş, Başakşehir ve İstanbulspor karşısında hücum organizasyonlarında sıkıntı yaşamıştı. 46 yaşındaki çalıştırıcı, Alli'nin yaratıcılığı sayesinde Fenerbahçe derbisinde bu sorunu aşacaklarına inanıyor.

1
DERBİLERİ ÇOK SEVİYOR
Dele Alli, Tottenham döneminde Londra Derbileri'nde birçok kez yıldızlaştı. İngiliz yıldız, ezeli rakip Arsenal'a karşı çıktığı 11 maçta 2 gol atıp, 2 asist yaptı. Alli, bir diğer Londra ekibi Chelsea'ye karşı ise Tottenham formasıyla 10 mücadelede rakip oldu, 6 kez fileleri sarsıp, 2 golün ise hazırlayıcısı oldu.