Arama Logo

Emre Belözoğlu ilk transferi Fenerbahçe'den yapıyor!

Süper Lig'de Emre Belözoğlu'nun takımın başına geçmesiyle çıkışa geçen Başakşehir'de gözler ara transfere çevrilmiş durumda. 41 yaşındaki teknik adam, Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Sinan Gümüş'ü istiyor. Bunun üzerine Başakşehir kulübü, Sarı Lacivertliler ile iletişime geçti ve transferin şartları hakkında bilgi aldı.
6
İLK TRANSFERİNİ F.BAHÇE'DEN YAPIYOR

Başakşehir'de Aykut Kocaman'ın yerine teknik direktörlük görevine gelen Emre Belözoğlu, ilk transferini Fenerbahçe'den yapıyor.

5
SİNAN GÜMÜŞ'Ü GÖZÜNE KESTİRDİ

Emre Belözoğlu, Sarı-Lacivertlilerde kadro dışı bırakılan Sinan Gümüş'ü gözüne kestirdi ve Başakşehir kulübü devre arasında transfer için temaslara başladı. Genç teknik adam, Fenerbahçe'de sportif direktörlük görevini üstlendiği dönemde Sinan Gümüş'ü Genoa'dan bedelsiz olarak Kanarya'ya kazandırmıştı.

4
FENERBAHÇE OLUMLU

Kadro dışı kalan Sinan Gümüş'ü Emre Belözoğlu'nun Başakşehir'e istemesinin ardından Fenerbahçe de bu transfere olumlu bakıyor.

3
SİNAN GÜMÜŞ DE SICAK BAKIYOR

Fenerbahçe'nin transferde zorluk çıkarmayacağı belirtiliyor. İstanbul'dan ayrılmak istemeyen Sinan Gümüş de Başakşehir'e gitmeye sıcak bakıyor.

2
FENERBAHÇE PERFORMANSI

Fenerbahçe ile 2 yıl daha sözleşmesi bulunan Sinan Gümüş, Sarı-Lacivertlilerle Süper Lig ve Türkiye Kupası'nda çıktığı toplam 20 maçta 3 gol, 1 asistlik performans sergiledi.

1
TAKIMDAN AYRI ÇALIŞIYOR

27 yaşındaki futbolcu, takımdan ayrı olarak çalışmalarını sürdürüyor. Hatta Sinan Gümüş o anlarını sosyal medya hesaplarından sık sık takipçileriyle paylaşıyor. (Fanatik)