Arama Logo

Erman Toroğlu: "Fatih Terim korkaklık yaptı"
9
ERMAN TOROĞLU'NUN SÖZLERİ
Erman Toroğlu, 2-2'lik sonuçla biten Trabzonspor - Galatasaray mücadelesini A Spor ekranlarında değerlendirdi. İşte Erman Toroğlu'nun yorumları...
8
"AVCI'NIN KARARI DOĞRU"
Bu maç teknik adamların maçı dedik. Ömür ile İsmail Köybaşı'ye kement atıldı, çok doğru bir kararla. Yeni oynamaya başlamışsın, alıyorsun 40 metre top sürmeye çalışıyorsun.
7
"BÜYÜK TAKIMDA OLMAZ"
Arkadaşların depar atıp, sana yer açıp, pas almak istiyorlar, futbol ukalalığı yapıyorsun, kaptırıyorsun, sonra stoperin 2. ukalalığı yapıyor, kaleciye bakmadan pas veriyor, gol yiyorsun. Büyük takımların oyuncuları bu tarz hareket yapmamalı. Abdullah, 2 dakikada ikisini de aldı, çok doğru yaptı.
6
"FATİH TERİM KORKTU"
Fatih hoca, 2-1 öndesin, senin takımın daha genç, korktu, şunu, bunu yapayım dedi. Bırak, Galatasaray gidiyor, çomaklama şu takımı. O da korktu, Babel ile falan olmaz bu iş. Galatasaray ilk yarı duman etti Trabzon'u, çok çabuk geldiler, çok çabuk açıldılar, Trabzon arka tarafı toparlanamadı.
5
"KAYBEDERSEN GENÇLERLE KAYBET"
Maç bitince iki takım teknik adamına sorsan, Abdullah Avcı fena olmadı, Fatih Terim de elimize gelen kuşu kaçırdık der, görüntü o. Fatih Terim için korkak mı diyeyim, çekingen mi diyeyim, 2-1 öndesin, bırak, Trabzonspor üzerine gelecek. Trabzonspor 75'den sonra yürüyemedi, senin takımın genç. Kaybedersen onlarla kaybet, kazanırsan onlarla kazan, bence orada hata yaptı.
4
"MORUTAN'IN ÇIKMASI HATA"
Fatih Terim'in Babel'i alması hata, Morutan'ı çıkarması hata, net. 2-1 öndesin arkadaş sen, ne olursa olsun senin takımın koşuyor, Trabzon'u dağıttılar.
3
"FEGHOULI YOKSA MORUTAN"
Galatasaray'da Feghouli yok, bence takımın beyni o. O olmadığı zaman seni Morutan idare edecek, o tarz oyuncun yok. Morutan veriyor, alıyor. Başka şansın yok, Babel'i kullanmaya kalktın, bir yere kadar. Morutan şansını iyi kullanıyor. Galatasaray'da ikinci adam varsa, Morutan, oyundan almakta hata yaptı.
2
"BERAT ÖZDEMİR İYİYDİ"
Bugün Trabzonspor'da Berat Özdemir iyiydi, bayağı iyiydi. Gitti, kapattı, koştu.
1
"TEKER TEKER YABANCILAR GELECEK"
Yıllarca yerli antrenörler dedik hepimiz, bir şey görüyorum, yerli teknik adamların yerine teker teker yabancılar gelecek. Birbirlerini yemekten, hiçbir şey katmamaktan... Avrupa'ya gitmek isteyen yerli yok. Birbirlerinin arkasından ona mektup yaz, ona bunu diye diye bu hale geldiler.