Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Galatasaray'a zaman mı, transfer mi gerekli?
6
G.SARAY İÇİN DEĞERLENDİRME

Süper Lig'in ikinci haftasında Giresun’a yenilerek hayal kırıklığı yaratan G.Saray’ın eksiklerini eski futbolcu ve hocaları anlattı.

5
YENİ BİR İSKELET KURULDU

Galatasaray’da yeni bir kadro ve iskelet kuruluyor. Geçen sezon hayal kırıklığı yaratan ve özgüven eksikliği yaşayan takım yeniden inşa ediliyor. Yönetim öncelikle orta saha hattını tamamen değiştirdi. Kalite kattı. Santrfor bölgesi de değişime uğradı.

4
SAVUNMA ZAYIFLADI

Ancak bana göre bu kez defans hattı zayıfladı. İyi takım olmak istiyorsanız savunmanızın kusursuz olması şart. Galatasaray’ın Marcao’nun boşluğunu doldurması için önce Kaan Ayhan sonra da iyi bir yabancı stoper alması gerekli. Bu arada Okan Buruk’a da fatura çıkarmak haksızlık olur zira Galatasaray’ın zamana da ihtiyacı var.

3
"İKİ MAÇTA HARİKALAR BEKLEMEK HAKSIZLIK"

HAMZA HAMZAOĞLU: G.Saray’da büyük bir değişim yaşanıyor. Orta saha hattı neredeyse tamamen değişti. Santrforda ve defansta da aynı durum söz konusu. Kısaca Galatasaray takımının omurgası dediğimiz bölgeler değişime uğradı. Okan hocadan 2 maçta harikalar yaratmasını beklemek haksızlık olur. Bu durum Galatasaraylı oyuncular için de geçerli. Hem taraftarın hem de camianın onlara gerekli kredi ve toleransı tanıması gerekli. Galatasaray’ın ihtiyacı olan şey zaman!

2
KAZANMAYA DA İHTİYACI VAR

HiKMET KARAMAN: Marcao’nun yerinin dolması çok zor. Lider ve şef stoperlik başka bir şey! Galatasaray’ın hem zamana hem kazanmaya hem de transfere ihtiyacı var. Antalya maçındaki 3 puan çok işe yaradı. Ancak Galatasaray’ın Trabzonspor deplasmanı öncesinde Ümraniye karşısında kazanması gerekli.

1
TAKIMIN ALIŞMASI GEREKİYOR

CEVAT GÜLER: Zaman faktörü birinci sırada. Çünkü Galatasaray’ın iskeleti yani takım omurgası değişti. Transfer ihtiyacı var gözüküyor. Ancak eldeki futbolcuların da zaman içinde birlikte oynama alışkanlıklarını kazanmaları lazım. Galatasaray takımının birbirini tanıması ve bu süreçte kazanması gerekli. (Hürriyet)