Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Galatasaray'da kritik tarih 10 Temmuz!

Galatasaray, Mustafa Muhammed konusunda yeni bir karara imza attı. Süper Lig devinin 10 Temmuz'a kadar süresi ve beklentisinin 8-10 milyon euro civarında olduğu öğrenildi.
7
KRİTİK TARİH 10 TEMMUZ

Dursun Özbek'in başkan seçilmesinin ardından sarı-kırmızılı takımda yoğunluk hız kazandı. Başkan Dursun Özbek ve kurmayları bekleyen kritik tarihin 10 Temmuz olduğu ve Galatasaray'ın hedefine ulaşması halinde kasaya 8-10 milyon euro girebileceği öğrenildi.

6
MUSTAFA'DA SON GÜN 10 TEMMUZ

Sarı-kırmızılılarda Mustafa Muhammed konusunda da bir karar alındı. Galatasaray'ın satın alma opsiyonunu kullanma kararı aldığı Mısırlı santrafor için önünde 10 gün olduğu öğrenildi. Mustafa Muhammed'in 4 milyon dolarlık bonservis bedelini ödemek için son tarihin 1 Temmuz olduğu biliniyordu.

5
ÖNCELİK BONSERVİSİNİ ALMAK

Sarı-kırmızılı takımla Zamalek arasındaki anlaşma çerçevesinde sürenin 10 Temmuz'a kadar uzadığı öğrenildi. Galatasaray kurmaylarının ilk planda bu parayı ödeyip, daha sonra oyuncu için gelen transfer tekliflerini değerlendireceği kaydedildi.

4
VEDA ETMESİ MUHTEMEL

Kadrosunda Mbaye Diagne, Bafetimbi Gomis ve Mustafa Muhammed'i bulunduran Galatasaray'da şu anda ayrılma ihtimalinin en yüksek olan ismin Mostafa Mohamed olduğu belirtildi. 24 yaşındaki oyuncu geçtiğimiz sezon sarı-kırmızılı formayı 40 müsabakada giydi. Mostafa Mohamed bu süreçte rakip fileleri 8 kez havalandırdı. Mısırlı golcü takım arkadaşlarına 5 asist yapma başarısı gösterdi. 24 yaşındaki santraforun güncel piyasa değeri 6 milyon 500 bin euro olarak gösteriliyor.

3
DIAGNE'DE SAKATLIK SORUNU

Sarı-kırmızılılarda mevcut kadroda yer alan Mbaye Diagne'nin bir sezonluk kontratı kalması ve 2 milyon 400 bin euro kazanmasının yanı sıra sakatlıktan yeni çıkmış olmasından dolayı satılmasının zor olduğu bildirildi.

2
GOMİS HAMLE OYUNCUSU

36 yaşındaki Bafetimbi Gomis’in ise yeni sezonda hamle oyuncusu olarak kadroda tutulacağı belirtildi. Fransız santrafor geçtiğimiz sezon Süper Lig'de 14 müsabakada oynama şansı yakaladı. Bafetimbi Gomis bu süreçte rakip fileleri 9 kez havalandırdı.

1
BEKLENTİ 8-10 MİLYON EURO

Öte yandan sarı-kırmızılılar, talibi bulunan Mustafa Muhammed konusunda kararını verdi. Galatasaray kurmaylarının 8-10 milyon euro arasında bir bedelle gelecek transfer tekliflerini değerlendirip, Mısırlı'nın ayrılmasına izin vereceği kaydedildi. (Milliyet)