Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Galatasaray'da tüm gözler 11 Haziran'da

Başta Kerem, Cicaldau, Muhammed ve Marcao olmak üzere, Avrupa'dan teklif alan oyuncular detayları görüşmek için, sözleşmesi bitenler masaya oturmak için, kiralıklar gelecekleri için, iki başkan adayının gündemindeki oyuncular ve hocalar da transfer için 11 Haziran'daki kongreyi bekliyor.
7
G.SARAY'DA HERKES 11 HAZİRAN'I BEKLİYOR

Süper Lig'i büyük bir hayal kırıklığıyla tamamlayan Galatasaray 'da artık tek gündem, 11 Haziran'da gerçekleşecek olan başkanlık seçimi.

6
GENÇLER PANİK YAPTI

Yönetimi devredeceği için transferlere karışmayan Başkan Burak Elmas, özellikle transfer görüşmelerinin ertelenmesini sağlayarak, yeni yönetimin önünü açmak istiyor. Ancak bu durum, özellikle transfer teklifleri alan birçok oyuncunun panik yapmasına yol açtı.

5
6 GENÇ OYUNCUYA TEKLİF

Şu ana kadar Kerem, Muhammed, Cicaldau, Marcao, Nelsson, Boey ve Morutan'ın, Avrupa'nın önemli kulüplerinden menajerleri vasıtasıyla teklifler aldığı ve bunları yönetimle görüşmek istediği öğrenildi.

4
SATILACAK MI, SATILMAYACAK MI

11 Haziran'daki seçim, bu genç oyuncular açısından büyük önem taşıyor. Yeni yönetimin bu isimleri satıp satmama konusunda ne karar vereceği büyük merak konusu.

3
SÖZLEŞMESİ BİTENLER

Ayrıca sözleşmesi biten oyuncuların durumu da merakla bekleniyor. Pulgar, Pena ve Halil kiralık olarak gelmişti. Feghouli, Babel, Semih, Arda ve kaleci Fatih'in de mukavelesi sona eriyor. Tecrübeli oyuncular veda hazırlığı yapsa da, özellikle Babel'in Galatasaray'dan yeni bir teklif beklediği biliniyor.

2
KİRALIKLARIN DURUMU

Kiradan dönecek oyuncular da belirsizliğin ortadan kalkmasını istiyor. Yunus ve Emre Akbaba gibi oyuncuların gösterdikleri performansla ilk 11'i zorlayacakları düşünülürken, Oğulcan, Sekidika, Aytaç, Ozornwafor gibi isimler, haklarında verilecek kararın netleşmesini istiyor.

1
"BİZDEN HABER BEKLEYİN"

Başkan adayları Eşref Hamamcıoğlu ve Dursun Özbek ise yaz döneminde zorluk yaşamamak için, takviyeler konusunda şimdiden kolları sıvamış durumda. Hem teknik direktörler hem de transferi düşünülen oyuncularla görüşmeler yapılıyor. Gündemdeki isimlere, "Seçime kadar bizden haber bekle, hiçbir yere imza atma" mesajı veriliyor, ancak bu oyuncuların çok sayıda taliplerinin olması işleri bir hayli zorlaştırıyor. (Fanatik)