Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Jamie Redknapp: "Beşiktaş, Alli için büyük şans!"
5
REDKNAPP: "BEŞİKTAŞ, ALLI İÇİN ŞANS"

İngiliz futbolunun ünlü isimlerinden olan ve TV'de yorumculuk yaparak kariyerini sürdüren Jamie Redknapp, Dele Alli'nin Beşiktaş'a transferini yorumladı. İşte Redknapp'ın sözleri:

4
"YENİ SÜPER YILDIZ ADAYIYDI"

"Alli, Tottenham'da genç bir oyuncuyken çok büyük başarılar elde etti. Harry Kane ile birlikte harika performanslar gösterdi. İngiliz futbolunun yeni süper yıldızı olarak gösterildi. Nedenini bilmiyorum ama bir yerde futbola olan aşkını yitirmiş gibi. Everton'a gitti ve orada da kariyerini ayaklandıramadı. Hiç forma şansı bulamadı."

3
"BEŞİKTAŞ, ALLI İÇİN BÜYÜK ŞANS"

"Şu an Alli'nin elinde Beşiktaş'tan başka seçenek yok. Bu haldeyken onu isteyecek olan bir Premier Lig kulübü düşünemiyorum. Kariyerini tekrar inşa etmesi için Beşiktaş büyük bir şans."

2
"KENDİNİ YENİDEN İSPAT EDEBİLİR"

"Her şey Dele'ye bağlı. Kendini yeniden herkese ispat edebilir. Giderek şansı tükeniyor çünkü. Everton'da onun yerine oynayan ve çok yetenekli iki oyuncu var."

1
"BASİT: BEŞİKTAŞ'TA AYAĞA KALK"

"Ben Dele'nin büyük bir hayranıyım. Onu çok genç olduğu dönemden beri izliyorum. Her şey çok basit. Beşiktaş'a gidecek ve yeniden ayağa kalkacak."