Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Levent Tüzemen: "Orta sahaya oyuncu lazım"
16
LEVENT TÜZEMEN'İN YORUMLARI

Levent Tüzemen, Galatasaray'ın Trabzonspor'a 2-1 mağlup olduğu maçı değerlendirdi.

15
"İLK DEFA İZLEDİM"

Ben hayatımda bir tane böyle maç izledim. Bayern Münih, 1-0 öndeydi; Manchester United 2 tane attı 3 dakikada kupayı aldılar. Madalyalar değişti.

14
"BÜYÜK TAKIMIN MAÇI BURADA BİTİRMESİ GEREKİYOR"

Bir büyük takımın burada maçı bitirmesi gerekiyor. Oyuncuların yaptıkları hataları yapmaları konusunda bir gayretleri olduğunu düşünmüyorum. Sezon başından bu yana aynı hatalar.

13
"BERKAN'IN ÇIKMASI GEREKİYORDU"

Ben Domenec'e çok şaşırdım. Oyundan çıkacak oyuncu Berkan'dı, Cicaldau değil. Cicaldau iyi oynuyordu.

12
"TAYLAN VE BERKAN BU TAKIMIN OYUNCULARI DEĞİL"

Taylan ve Berkan bu takımın oyuncusu değil. Türk oldukları için oynuyorlar. Üretmeyen, yenilgide başrol oynayan isimler. 1985 yılından beri Galatasaray'da bu kadar kötü orta saha görmedim.

11
"ORTA SAHAYA OYUNCU LAZIM"

Galatasaray'ın orta sahaya oyuncu alması lazım. Bu Gedson Fernandes'le olacak iş de değil. Yabancı ya da yerli iki tane çapa gibi adam lazım. Bu ikiliyle olmaz. 27 puandan daha fazlasına çıkamazsın bunlarla.

10
"BU VEBALDEN SORUMLUDURLAR"

Sezon başında bu kadro mühendisliğini yapanlar bu Galatasaray'dan mesuldür. Kimse kendisini bir yere çıkaramaz. Bu vebalden sorumludurlar kadroyu kuranlar.

9
"KAÇINCI SAĞ BEK BU"

Kaçıncı sağ bek bu? Boey, yerini kaybediyor, pozisyonlar veriyor. Kim alıyor, nereden alıyorsunuz, kim, hangi menajerler aklınıza giriyor? Uçan kaçanmış, neresi uçan? Sorumsuz bir adam, hiç mi sağ bek görmedik?

8
"BEN YAPMAM O HATAYI"

Galatasaray, seviyesi oynayan bir oyuncunun topu görmeden atma şansı var mı? Çevre kontrolü yapmadan atma şansı var mı? Eğitim alıyorlar ya. Bugün beni koysan oraya, ben yapmam o hatayı.

7
"TAYLAN'IN KAÇINCI HATASI?"

Taylan'ın bu kaçıncı hatası? İnsan kendisini geliştirir. İlk yarıda etraflarındaki oyuncular çok iyi oynayıp Taylan ve Berkan'ı tuttular.

6
"MAÇIN ADAMI UĞURCAN""

Uğurcan Çakır, inanılmaz 3 tane top çıkardı. Maçın oyuncusu oldu.

5
"GALATASARAY İLK YARIDA FARK YAPARDI"

İlk yarıda Galatasaray fark yapardı. Halil'in en büyük eksikliği bu, kafayı öne eğiyor, herkesi geçmeye çalışıyor. Bir bak etrafına, arkadaşlarına.

4
"ELLİ KERE UYARDIM"

Galatasaray gibi bir takımda Taylan ve Berkan seviyelerindeki oyuncular oynayamaz. Sezon başı yapılanmasında ben elli kere uyardım.

3
"YÖNETİM SUÇLU"

Galatasaray'da 4 senede menajerlere ödenen para 30 milyon euro. Yönetim transferlerin hiçbirinde yok. Yönetim, buna izin verdiği için suçlu.

2
"TRABZONSPOR ŞAMPİYON"

Trabzonspor, bugün şampiyon oldu. Bugün kaybetseydi eğer, kırılabilirdi. Şampiyon olamayabilirdi kaybetseydi.

1
"KADRO MÜHENDİSLİĞİNE BAK"

Galatasaray'ın geldiği kadro mühendisliğine bak. Dursun Özbek'i eleştirdiler 34 milyon euro harcadı diye, onun kurduğu kadroyla iki sene üst üste şampiyon oldular. O oyuncular satıldı, Galatasaray para kazandı. Şimdi 26 milyon euro harcandı. Gelinen kadroya bak. Berkan'a 4 milyon euro verdiler, Berkan bu kadar para edecek bir oyuncu mu?