Arama Logo

Metin Tekin'in G.Saray Konyaspor maçı yorumları
7
METİN TEKİN'İN YORUMLARI

Süper Lig'de Galatasaray'ın Konyaspor'u 1-0 yendiği maçı Metin Tekin değerlendirdi. İşte Metin Tekin'in yorumları...

6
HER ZAMAN KAZANACAKSANIZ..

Bu oyun, sonuç oyunu. Böyle her zaman kazanacaksanız, böyle oyun. Ancak daha 31 hafta var. Bu oyun yetersiz. Bazen 1-0'a getirip, öyle bitirmek zorunda kalabilirsiniz. Bunun için iyi savunma yapmalısınız. Siz ileri gitmeyebilirsiniz ama iyi savunma, rakibinize pozisyon vermemektir. Sadece gol yememek değildir.

5
İSTANBUL'DA NADİR!

Galatasaray bir şekilde kazandı. Ancak İstanbul'da iç sahada bir oyunda bu kadar yenildiğini hiç hatırlamıyorum. İkinci yarı %71'e %29 topla oynamada Konyaspor'un üstünlüğü vardı. Bu çok nadir olabilecek bir şey.

4
ASSUNÇAO ÇOCUK GİBİ KALDI

Gustavo Assunçao, oyuncuların arasına girmiş çocuk gibiydi. Fizik olarak da yetersizdi. Galatasaray bu kadar yetersiz oyunla nasıl götürecek? Soru işareti kısım bu.

3
İKİNCİ YARI İLGİNÇTİ

Bir klişedir ama Konyaspor mağlubiyeti bence hiç hak etmedi. Galatasaray'ın ikinci yarı bütün oyunu rakibe vermesi ilginçti.

2
ASSUNÇAO GİRMESE...

Galatasaray anahtar pası bulamadı. Bulsaydı, Ryan Babel, Barış Alper Yılmaz ve Emre Kılınç iş yapabilirdi. Taylan Antalyalı'nın yerine Gustavo Assunçao'nun girmesi, bu pasları etkiledi.

1
BEŞİKTAŞ DERBİSİ SIKINTI

Galatasaray'ın önünde Beşiktaş derbisi var. Beşiktaş puan kayıpları yaşadı ama kadro kalitesi olarak daha öndeler. Beşiktaş'ın Galatsaray derbisinde bir adım önde favori olduğunu düşünüyorum.