Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Okan Buruk'tan şampiyonluk mesajı
7
OKAN BURUK'TAN AÇIKLAMALAR

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Okan Buruk, Florya'daki sezon öncesi ilk antrenmanda takıma seslendi. İşte genç teknik adamın sözleri..

6
"KENDİNİ HAZIRLAMIŞ TAKIM İSTİYORUM"

"Şunun altını yeniden çizmek istiyorum; Burada yeni bir yönetim var. Yeni bir başkan ve yeni bir teknik direktör var. Yüzde yüz kendisini hazırlamış bir oyuncu grubu istiyorum"

5
"TEK HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK"

"Hepinizin yüzde yüzü vereceğine çok inanıyorum. Bizim hedefimiz sizin asıl performansınızı çıkartmak. Bunu da hep beraber başaracağız. Tek hedefimiz şampiyonluk. Bunun dışında başka bir şey düşünmeyeceğiz."

4
"FARKLI BİR SEZON BAŞLIYOR"

"Avrupa'nın olmadığı bir yıl, bu tabii ki Galatasaray için üzücü. Galatasaray, her zaman Avrupa'da oynamaya alışmış bir takım ama kupaya kadar haftada tek maç. Farklı bir sezon başlıyor. Kasım ortasında tekrar lig araası olacak. Burada da önümüzdeki 4 ay boyunca en iyisini yapacağız. Hepinizin burada bu formaya yakışacak şekilde davranacağınızı çok iyi biliyorum"

3
"BENİM İÇİN HEYECAN VERİCİ"

Okan Buruk, antrenmanın başlamasından sonra ise kulüp televizyonuna konuştu. Buruk, "Bu çimlerin üzerine yeniden çıkmak benim için çok heyecan verici. Bir yandan da çok fazla işimiz var. Sabah başlayıp akşama kadar süren yoğun bir tempomuz var." dedi.

2
"KENDİMİ HATIRLIYORUM"

Genç futbolcular için konuşan sarı-kırmızılıların yeni teknik direktörü, "Genç oyuncuları görmek bana heyecan veriyor. Bir yandan kendimi hatırlıyorum. Onlar için çok değerli. Bizim zamanımızda bu kadar kişi A Takım'a çıkmamıştı. Onları görmek istiyoruz." değerlendirmesini yaptı.

1
"HERKESİ GÖRMEK İSTİYORUZ"

Takımdaki her futbolcuyu görmek istediklerini söyleyen Okan Buruk, "Her futbolcuyu görmek istiyoruz. Onların yeteneklerini ve kimin ne yapacağını görmek istiyoruz. Bizim bir hedefimiz de akademiden oyuncu çıkarabilmek. Bunun için de buradan en çok hak edenleri Avusturya'daki kampa götürmek istiyoruz. Orada hazırlık maçlarında kullanmak istiyoruz. İnşallah yeni futbolcular katarız Türk futboluna." diye konuştu.