Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Osman Şenher: "Okan Buruk'a tuzak kuruyorlar"
9
OSMAN ŞENHER YAZDI

Spor yazarlarından Osman Şenher, Milliyet'teki köşesinde Galatasaray ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Şenher'in yazısının tamamını okumak için Milliyet gazetesini satın alabilirsiniz.

8
"AKLIM ALMIYOR!"

Aklım almıyor Galatasaray 8 maç oynamış beşi deplasmanda. Topladığı puanlarla şu an ligin tepesinde. Yeni kurulmuş bir takım. Her hafta üzerine koyarak geliyor. Okan Buruk 8+3 kuralıyla boğuşuyor. Buna rağmen bir eleştiri furyasıdır gidiyor. Neymiş efendim, Muslera’yı kesip Okan’ı kaleye koysunmuş. Sol bekte Dubois’i oynatmasın, Emre Taşdemir, Berkan Kutlu ya da Kazımcan’ı oynatsınmış!

7
"İNGİLİZCE'Yİ MUTLAKA BİLMESİ GEREKLİYMİŞ..."

Kerem ve Yunus’u kesinlikle oynatmayıp kızağa çekmesi gerekirmiş. Ayrıca Okan hoca, İngilizce bilmiyormuş, Galatasaray teknik direktörünün İngilizce’yi mutlaka bilmesi gerekliymiş...

6
"BU KADAR ZAVALLILIK OLUR MU?"

Bu kadar zavalılık olur mu? İşin tuhafı bunların çoğu televizyonlarda konuşuluyor. Okan hoca Galatasaray’da futbolculuğunda 8 şampiyonluk yaşamış, UEFA Kupası’nda çok büyük payı olmuş, İtalya’da Inter’de oynamış. Başakşehir’i şampiyon yapmış. Akhisarspor’a Türkiye Kupası’nı kazandırmış ve dişi ile tırnağıyla kazanarak sarı-kırmızılılara teknik direktör olmuş.

5
"AVUÇLARINI YALAYACAKLAR!"

Hoca hiçbir şey bilmiyor, bu ulemalar ise her şeyi biliyor! Burada olay ne biliyor musunuz? Cim-Bom gümbür gümbür geliyor. Bay geçtiği haftadan sonra Kayserispor maçında çok daha farklı bir Galatasaray seyredilecek. Bunun korkusu mudur yoksa Okan Buruk’u gönderip, başkasını getirme hayali midir? Tabii böyle düşünenler avuçlarını yalayacaklar.

4
"KENDİNİ BULUNMAZ HİNT KUMAŞI SANIYOR"

Kerem ve Yunus’un performanslarını artırmak için Buruk her şeyi yapıyor. Bu iki futbolcu da yükselişe geçecekler. Kerem kendini bulunmaz Hint kumaşı zannediyor ve havalarda. Tahminim o ki artık ayakları yere basacak. Bu kadar yıldızın arasında hiçbir şey olmadığını anlayacak ve gerçek futboluna dönecek.

3
"40 HOCA İLE KONUŞTUM: OKAN HOCA DOĞRU YAPIYOR"

Yunus için o kadar karamsar değilim. Mutlaka geçen seneki çizgisine gelecek, gelmek mecburiyetinde... Ama işin bir gerçeği var. 40 tane hocayla konuştum, hepsinin söylediği bir tek şey var; ‘Okan hoca doğru yapıyor, bu iki futbolcuyu kazanmak için her şeyi deniyor’.

2
"ELİNİZİ VİCDANINIZA KOYUN"

Okan Buruk tercümansız futbolcularla hangi lisanı konuşuyor? Bakın bilmeyenlere söyleyeyim, İngilizcesi üst seviyede, İtalyancası da yüzde 50’lerde. Eleştiri yapanlar elini vicdanına koysunlar ve mantıklı eleştiri yapsınlar.

1
"ICARDI'Yİ RAHAT BIRAKSINLAR"

Son sözüm de Icardi için... Bu futbolcuyu rahat bıraksınlar. Karısı Wanda, Galatasaray forması giymeyecek, oyuncunun kendisi giyecek, golleri o atacak. Bu kadar çok magazin konuşmak inanın hiç yakışmıyor. Herkesin özel hayatında sorunlar olabilir.