Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Rıdvan Dilmen: "Galatasaray'a bir forvet şart"
11
RIDVAN DİLMEN'DEN YORUMLAR
Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Galatasaray - Bitexen Giresunspor maçının ardından TV 8.5 ekranlarından değerlendirmelerde bulundu.
10
"OKAN BURUK ÇOK YANLIŞ YAPTI"
"Okan Buruk bugün başından sonuna kadar yanlışlar içindeydi. Maça Gomis ile başlaması gerekirdi. Gol gelmeyince panik başladı ve hata sonucu Galatasaray yenildi. Okan Buruk, bugün maça daldı ve şuursuz değişikliklere gitti."
9
"OYUN SÜREKLİ GERİ GİTTİ"
"Bu kadar ofansif oyuncuyla oynuyorsanız alanı daraltmak zorundasınız. Maçın başından sonuna kadar Galatasaray'ın oyunu sürekli geriye gitti. Bunun sebebi bu kadar fazla yeni oyuncuyla oynamaları."
8
"MERTENS ŞART DEĞİLDİ"
"Bugün Mertens'i oynatmak zorunda değilsiniz. Ancak sırf taraftar istiyor diye oyuna sokmak zorunda kaldınız. Çabaladı ancak çok fazla hücum oyuncuyla birlikte oynadığı için kendisine yer bulamadı zaten oyuncu."
7
"ÜÇÜNDEN BİRİ FAZLA"
"Midtsjö, Oliveira ve Torreira'dan ancak ikisini ayna anda oynatabilirsiniz. Planlamada 1 oyuncu fazla, Avrupa'da da yoksunuz. Bunlar ciddi maliyetle gelen oyuncular."
6
FORVET TRANSFERİ
"Galatasaray'ın Seferovic ve Gomis'den daha iyi bir forvete ihtiyacı var. Daha da önemlisi 10.5 oynayabilecek Necati Ateş gibi bir oyuncu gerekiyor."
5
"SERGIO OLIVEIRA'YI GÖNDERİRDİM"

"Galatasaray'dan bir futbolcu göndermek zorunda kalsam Oliveira'yı gönderirim. Şu anda bu kadar fazla orta sahaya sahip olma lüksünüz yok. Aynı şey Fenerbahçe için de geçerli yeni transferlerden bazılarını gönderme şansım olsa hiç düşünmem."

4
"JOAO PEDRO TİĞİ BİR İSİM ŞART"
"Galatasaray'ın Fenerbahçe'nin aldığı Joao Pedro tipi bir oyuncuya ihtiyacı var. Galatasaray'ın şampiyonluk yarışında olması için yönetimin ve teknik ekibin oturup konuşması gerekiyor. Geçen hafta kazandı ancak 1 puan alsa bile iyiydi o oyunla."
3
"GALATASARAY ÇOK ZORLANACAK"
"Sergio Oliveira'nın oyundan çıkarken yüzünün aldığı ifadeyi gördünüz mü? Kulübede oturacağı zamanlar olacak. Çok zorlanacak Galatasaray bu rotasyonu yönetirken."
2
HAKEM PERFORMANSI
"Maçın en iyisi kim dersen, tartışmasız hakem Kadir Sağlam'ı söylerim. Çok beğendim bugünkü performansını."
1
HAKAN KELEŞ YORUMU
"Hakan Keleş'in Giresunspor ile 3. yılı. Ligimizde çok az örneği var bu kadar uzun süre aynı takımı çalıştıran hoca örneği. Bugün de kısıtlı kadro ile neler yapabildiğini gördük. Maçtan önce Galatasaray'ın puan kaybı yaşayacağını aklımdan bile geçirmiyordum."