Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Süper Lig'de görevinden ayrılan teknik direktörler




23
SÜPER LİG'DE YAPRAK DÖKÜMÜ

Süper Lig'de bu sezon birçok teknik adamla yollar ayrıldı. Son olarak Göztepe'de, El Maestro ile ayrılık yaşandı.

22
NESTOR EL MAESTRO
Görevden ayrılış tarihi: 7 Mart 2022
Yerine gelen: -

*İşte bu sezon yaşanan teknik adam ayrılıkları...
21
ADEM BÜYÜK - ÖKY MALATYASPOR

Görevden ayrılış tarihi: 24 Şubat 2022
Yerine gelen: Cihat Arslan

20
HAMZA HAMZAOĞLU - Ç.RİZESPOR
Ayrılık Tarihi: 19 Şubat 2021
Yerine Gelen: Bülent Korkmaz

Çaykur Rizespor 26. haftasını geride bıraktığı Süper Lig’de 3. teknik direktörünü arayama başladı. Sezona Bülent Uygun ile başlayan Rizespor, 6. haftadaki Altay yenilgisi sonrasında Uygun ile yollarını ayırdı.

 

19
MARIUS SUMUDICA - ÖKY MALATYASPOR
Ayrılık Tarihi: 7 Şubat 2022
Yerine Gelen: Adem Büyük

* Öznur Kablo Yeni Malatyaspor'da teknik direktör Marius Sumudica ile yolların ayrıldığı açıklandı. Yeni Malatyaspor'un başında 15 maça çıkan Sumudica, bu karşılaşmaların 10'undan mağlubiyetle ayrıldı.
18
MERT NOBRE - ALTAY
Geliş Tarihi: 15 Ocak 2022
Ayrılık Tarihi: 26 Ocak 2022
Yerine Gelen: Serkan Özbalta

Altay, teknik direktör Mert Nobre'yi göreve getirdikten 11 gün sonra görevinden aldı.
17
MUSTAFA DENİZLİ - ALTAY
Ayrılık: 13 Ocak 2022
Yerine gelen: Mert Nobre
16
FATİH TERİM - GALATASARAY
Ayrılık Tarihi: 10 Ocak 2022
Yerine Gelen: Domenec Torrent
15
BÜLENT KORKMAZ - ALANYASPOR
Ayrılık Tarihi: 30 Aralık 2021
Yerine Gelen: Francesco Farioli
14
VITOR PEREIRA - FENERBAHÇE
Ayrılık Tarihi: 20 Aralık 2021
Yerine Gelen: İsmail Kartal (Sezon sonuna kadar)
13
HAKAN KUTLU - KASIMPAŞA
Ayrılık Tarihi: 18 Aralık 2021
Yerine Gelen: Sami Uğurlu
12
FRANCESCO FARIOLI - KARAGÜMRÜK
Ayrılık Tarihi: 16 Aralık 2021
Yerine Gelen: Volkan Demirel
11
SERGEN YALÇIN - BEŞİKTAŞ
Ayrılık tarihi: 9 Aralık 2021
Yerine Gelen: Önder Karaveli
10
CİHAT ARSLAN - KASIMPAŞA
Ayrılık Tarihi: 23 Ekim 2021
Yerine Gelen İsim: Hakan Kutlu
9
ERSUN YANAL - ANTALYASPOR
Ayrılık Tarihi: 4 Ekim 2021
Yerine Gelen İsim: Nuri Şahin
8
İRFAN BUZ - MALATYASPOR
Ayrılık Tarihi: 3 Ekim 2021
Yerine Gelen İsim: Sumudica
7
AYKUT KOCAMAN - BAŞAKŞEHİR
Ayrılık Tarihi: 1 Ekim 2021
Yerine Gelen İsim: Emre Belözoğlu
6
BÜLENT UYGUN - RİZESPOR
Ayrılık Tarihi: 22 Eylül 2021
Yerine Gelen İsim: Hamza Hamzaoğlu
5
ÇAĞDAŞ ATAN - ALANYASPOR

Ayrılık Tarihi: 2 Eylül 2021
Yerine Gelen İsim: Bülent Korkmaz

4
ÜNAL KARAMAN - GÖZTEPE

Ayrılık Tarihi: 31 Ağustos 2021
Yerine Gelen İsim: Nestor El Maestro

3
SAMET AYBABA - ADANA DEMİRSPOR

Ayrılık Tarihi: 29 Ağustos 2021
Yerine Gelen İsim: Vincenzo Montella

2
YALÇIN KOŞUKAVAK - KAYSERİSPOR

Ayrılık Tarihi: 18 Ağustos 2021
Yerine Gelen İsim: Hikmet Karaman

1
ŞENOL CAN - KASIMPAŞA

Ayrılık Tarihi: 15 Ağustos 2021
Yerine Gelen İsim: Cihat Arslan