Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Tümer Metin'den Göztepe- Fenerbahçe yorumu
11
TÜMER METİN YORUMLADI

Fenerbahçe'nin Göztepe ile Süper Lig'de berabere kaldığı mücadeleyi Tümer Metin, TivibuSpor'da değerlendirdi.

10
İZLERKEN YORULUYORUM

Ben hakikaten Fenerbahçe'yi izlerken yoruluyorum. Pereira anlamaya çalışırken de yoruluyorum.

9
GOL ÜZERİNE OYNAR

Fenerbahçe'nin kodları, genleri, oyun oynar, kaliteli ayaklarla oynar. Gol üzerine kurulu sistemle oynar.

8
BİRİNİN KADROYU SÖYLEMESİ LAZIM?
İlla birinin kadroyu sana söylemesi mi lazım, illa kadroyu yazıp eline vermesi mi lazım kağıdı? Öne geçersen, şunları yap, geriye düşersen şunları yap, falan bunları demesi lazım birisinin.
7
NASIL HAYAL EDİYORSUN?
Bu kadar muhafazakar olunmaz, muhafazakar olduğun dakika bu kadar inatçı da olunmaz. Nasıl hayal ediyorsun, neyi hayal ediyorsun, nasıl kazanırım diyorsun? Kafanın hiçbir bölümünde kazanmak var mı?
6
ŞAŞKINLIKLA İZLİYORUM

Bu maç başladığı dakikadan itibaren, Pereira'nın kafasında kazanmak var mı? Ben şaşkınlıkla izliyorum, şaşkınlıkla soruyorum.

5
HERHANGİ BİR HOCA YAPMAZDI

Beraberliğe ancak bu şekilde kitlersin maçı. Kazanmak isteyen herhangi bir hoca, bugün Pereira'nın yaptığı hiçbir şeyi yapmazdı.

4
G.SARAY DERBİSİNDE DOKUNDULAR
Galatasaray derbisi öncesinde Pereira'ya dokundular. Şimdi o dokunuşun etkileriyle, dokunulan oyuncuları oynatmak için yine yanlış yollara sapıyor. Oynatayım ben, dokunuldu bana onları oynatmak için yanlış işler yapıyor.
3
KAZANMA ADINA BİR ŞEY YAPMIYOR
Bugün ne başladığı 11'le ne de bitirdiği 11'le bu maçın 5 dakikası böyle oynanmaz.  Ben Pelkas'ı da oynatırsam, Mesut-İrfan-Pelkas olur, önde de santrfor var. Geride pozisyon veririm diye düşünüyor ama maç 1-1 bitti. Kazanma adına bir şey yapmıyor Pereira, geçen hafta da yapmadı.
2
MÜCADELE İLE KAZANILMAZ

Bizim ligimiz mücadele ile kazanılacak bir şey, bir lig değil. Bugün tebrik edelim Crespo'yu, Meyer'i o zaman! Kırmızılı takımdan kazanıyorsun, kırmızılı takıma atıyorsun, etme o zaman mücadele! Bırak kazanma da topu, rakibe verme topu.

1
KALEYE GİTMENİN TEK YOLU
(İrfan Can'ın oyundan çıkarken tepkisi) Oyuncular teknik adama böyle davranmayacak diyorlar, ben kesinlikle karşıyım. Oyuncu da senin kadar etkileniyor, oyuncunun da sosyal hayatı, senin kadar etkileniyor, hırpalanıyor. Bugünkü görüntü için söylüyorum, İrfan Can, Fenerbahçe'nin kaleye gidebilmesinin tek yolu. Galatasaray maçında bir iki kişi daha sayabilirim ama bugün tek İrfan tek. Pereira, onu dışarı alıyor. Kaybet ya maçı, yine berabere bitsin, sen çıkartma onu. Serdar Dursun'un kafasına bir tane attı, bir tane daha atabilir, bir şey yapabilir.