Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Volkan Demirel'in Göztepe-F.Bahçe maçı yorumları
8
VOLKAN DEMİREL'İN YORUMLARI
Volkan Demirel, beIN Sports ekranlarında Göztepe - Fenerbahçe maçını değerlendirdi.
7
"F.BAHÇE, SOSA OYNAYINCA YENİLMİYOR"
"Sosa'nın ilk 11'de başladığı maçlarda Fenerbahçe sadece bir kez mağlup olmuş. O da geçen Olympiakos maçı. Sosa ile oynayınca Fenerbahçe kazanıyor."
6
"RAKİBİN HOCASI OLSAM.."

"Sosa'nın oynadığı oyun, pas isabeti, pas yoğunluğu önemli isimler bunlar. Rakip takım teknik direktörü olsam ben kendimi koruma içgüdüsüyle başlarım."

5
"FUTBOL, FUTBOLU BİLENLERLE OYNANIR"
"Geçen sene, Emre ile çalışmaya başladığımızda Sosa'yı oynatmaya başladık ve top daha fazla bizde kaldı. Son Sivas maçıdaki sıkıntıdan dolayı şampiyonluk gitti. İrfan, Sosa, Mert, Mesut oynayınca top daha fazla bizde kaldı. Onun ismi bunun cismi ile değil. Futbol, futbol oynamayı bilenlerle oynanır."
4
"JAHOVIC'İN KATKISINI KİM GÖRMEZDEN GELİR?"
"Göztepe bugün Jahovic Tijanic'i oynatarak doğru yaptı. Jahovic'in bugünkü katkısını kim görmezden gelebilir. Fenerbahçe savunmasını sürekli rahatsız etti."
3
"MESUT'UN TOP ALMAYA GELMESİ DOĞRU DEĞİL"
"Fenerbahçe'nin yediği golde, Mesut'un o kadar geriye gelip top alması çok doğru değil. Topu ileriye taşıyacak oyuncunun o an olmamasından dolayı orada topla buluşuyor.
2
"MAÇIN YILDIZI CRESPO"
"Crespo, bence bugün maçın yıldızıydı. İkinci sıraya da İrfan'ı yazabiliriz. İrfan'a bakıyorsunuz, asist yapmış. Her dakika skora katkı yapabilecek bir oyuncunun, çıkmasına bir anlam veremedim. Bu kadroya buralarda olunmamalı."
1
"KAFASINA ÇARPTIRMIŞ"
"İrfan golde ortayı yaparken Serdar'ın kafasına çarptırmış resmen."