Sporx Logo
Android uygulamamızı telefonunuza indirmeyi unutmayın! iPhone uygulamamızı telefonunuza indirmeyi unutmayın! Huawei uygulamamızı telefonunuza indirmeyi unutmayın!

2. Lig Puan Durumu

Sıra Takım O G B M A Y Av P
1 Torpedo Moscow 38 20 15 3 65 36 29 75
2 Fakel Voronej FK 38 23 5 10 60 33 27 74
3 FC Orenburg 38 23 5 10 64 37 27 74
4 SKA-Khabarovsk 38 19 8 11 48 38 10 65
5 FC Yenisey Krasnoyarsk 38 19 6 13 58 55 3 63
6 FC Alania Vladikavkaz 38 17 9 12 75 53 22 60
7 Neftekhimik 38 17 7 14 60 43 17 58
8 Baltika 38 14 16 8 51 30 21 58
9 Spartak Moscow II 38 18 4 16 48 55 -7 58
10 Akron Togliatti 38 16 10 12 47 40 7 58
11 FC Krasnodar II 38 15 8 15 45 45 0 53
12 PFC Kuban 38 13 10 15 45 48 -3 49
13 Veles Moscow 38 14 6 18 45 48 -3 48
14 Tom Tomsk 38 13 9 16 51 60 -9 48
15 Olimp Dolgoprudny 38 9 14 15 35 47 -12 41
16 Volgar Astrahan 38 10 9 19 30 43 -13 39
17 KamAZ 38 8 13 17 29 45 -16 37
18 FC Rotor Volgograd 38 8 12 18 37 53 -16 36
19 Metalurg Lypetsk 38 9 6 23 31 70 -39 33
20 Tekstilshchik 38 5 8 25 31 76 -45 23
O: Oynadığı Maç Sayısı | G: Galibiyet | B: Beraberlik | M: Mağlubiyet | A: Attığı Gol | Y: Yediği Gol | AV: Averaj | P: Puan


Sıra Takım O G B M A Y Av P
1 Torpedo Moscow 19 10 9 0 36 15 21 39
2 Fakel Voronej FK 19 14 3 2 29 10 19 45
3 FC Orenburg 19 14 2 3 32 14 18 44
4 SKA-Khabarovsk 19 14 1 4 31 16 15 43
5 FC Yenisey Krasnoyarsk 19 11 4 4 32 22 10 37
6 FC Alania Vladikavkaz 19 12 1 6 41 23 18 37
7 Neftekhimik 19 9 4 6 34 19 15 31
8 Baltika 19 7 8 4 21 12 9 29
9 Spartak Moscow II 19 8 4 7 24 24 0 28
10 Akron Togliatti 19 11 4 4 27 17 10 37
11 FC Krasnodar II 19 10 4 5 33 21 12 34
12 PFC Kuban 19 6 4 9 20 31 -11 22
13 Veles Moscow 19 8 4 7 26 28 -2 28
14 Tom Tomsk 19 9 5 5 24 23 1 32
15 Olimp Dolgoprudny 19 6 7 6 19 24 -5 25
16 Volgar Astrahan 19 4 6 9 14 23 -9 18
17 KamAZ 19 6 6 7 20 21 -1 24
18 FC Rotor Volgograd 19 2 7 10 14 30 -16 13
19 Metalurg Lypetsk 19 4 4 11 13 29 -16 16
20 Tekstilshchik 19 5 3 11 24 39 -15 18


Sıra Takım O G B M A Y Av P
1 Torpedo Moscow 19 10 6 3 29 21 8 36
2 Fakel Voronej FK 19 9 2 8 31 23 8 29
3 FC Orenburg 19 9 3 7 32 23 9 30
4 SKA-Khabarovsk 19 5 7 7 17 22 -5 22
5 FC Yenisey Krasnoyarsk 19 8 2 9 26 33 -7 26
6 FC Alania Vladikavkaz 19 5 8 6 34 30 4 23
7 Neftekhimik 19 8 3 8 26 24 2 27
8 Baltika 19 7 8 4 30 18 12 29
9 Spartak Moscow II 19 10 0 9 24 31 -7 30
10 Akron Togliatti 19 5 6 8 20 23 -3 21
11 FC Krasnodar II 19 5 4 10 12 24 -12 19
12 PFC Kuban 19 7 6 6 25 17 8 27
13 Veles Moscow 19 6 2 11 19 20 -1 20
14 Tom Tomsk 19 4 4 11 27 37 -10 16
15 Olimp Dolgoprudny 19 3 7 9 16 23 -7 16
16 Volgar Astrahan 19 6 3 10 16 20 -4 21
17 KamAZ 19 2 7 10 9 24 -15 13
18 FC Rotor Volgograd 19 6 5 8 23 23 0 23
19 Metalurg Lypetsk 19 5 2 12 18 41 -23 17
20 Tekstilshchik 19 0 5 14 7 37 -30 5