Sporx Logo
Android uygulamamızı telefonunuza indirmeyi unutmayın! iPhone uygulamamızı telefonunuza indirmeyi unutmayın! Huawei uygulamamızı telefonunuza indirmeyi unutmayın!

UEFA Avrupa Konferans Ligi Fikstürü

1. Hafta
Ev Sahibi Deplasman İy.
05 Tem Gzira United
1-1
Atletic Escaldes
0-0
İddaaİstatistikAnlatım
06 Tem FC Inter Turku
18:00
Drita
-
İddaaİstatistik
06 Tem Vikingur
21:00
Europa FC
-
İddaaİstatistik
07 Tem Alashkert FC
18:00
Hamrun Spartans
-
İstatistik
07 Tem UE Santa Coloma
18:00
Breidablik
-
İstatistik
07 Tem Pogon Szczecin
19:00
KR Reykjavik
-
İddaaİstatistik
07 Tem Saburtalo
19:00
Partizani
-
İddaaİstatistik
07 Tem Flora Tallinn
19:00
SJK
-
İstatistik
07 Tem Borac Banja Luka
19:00
B36 Torshavn
-
İstatistik
07 Tem KuPS Kuopio
19:00
Dila Gori
-
İddaaİstatistik
07 Tem FK Panevezys
19:00
FC Milsami Orhei
-
İstatistik
07 Tem Ruzomberok
19:30
FK Kauno Zalgiris
-
İddaaİstatistik
07 Tem Floriana
20:00
CS Petrocub
-
İstatistik
07 Tem Olimpija Ljubljana
20:00
FC Differdange 03
-
İddaaİstatistik
07 Tem FC Sfintul Gheorghe
20:00
Mura
-
İstatistik
07 Tem Dinamo Tbilisi
20:00
Paide Linnameeskond
-
İstatistik
07 Tem Gjilani
21:00
FK Liepaja
-
İstatistik
07 Tem CS Fola Esch
21:00
Tre Fiori
-
İstatistik
07 Tem Bala Town
21:00
Sligo Rovers
-
İstatistik
07 Tem KF Shkendija
21:00
Ararat
-
İstatistik
07 Tem Dinamo Minsk
21:00
Decic Tuzi
-
İstatistik
07 Tem Laci
21:00
FK Iskra
-
İstatistik
07 Tem HB Torshavn
21:00
Newtown
-
İddaaİstatistik
07 Tem Lechia Gdansk
21:15
FC Academy Pandev
-
İddaaİstatistik
07 Tem Buducnost Podgorica
21:30
Llapi
-
İstatistik
07 Tem DAC 1904 Dunajska Streda
21:30
[team] topu havadan takım arkadaşına gönderiyor.
-
İstatistik
07 Tem Derry City
21:45
Riga FC
-
İstatistik
07 Tem Tre Penne Galazzano
21:45
FK Tuzla City
-
İstatistik
20 Tem Botev
20:00
APOEL Nicosia
-
İstatistik
21 Tem FC Kyzylzhar Petropavlovsk
15:00
Osijek
-
İstatistik
21 Tem Kairat Almaty
17:00
Kisvarda
-
İstatistik
21 Tem Makedonija GjP
18:00
PFC CSKA-Sofia
-
İstatistik
21 Tem Koper
19:00
FC Vaduz
-
İstatistik
21 Tem Tre Penne Galazzano/FK Tuzla City
19:00
Alkmaar
-
İstatistik
21 Tem Hapoel Beer Sheva
19:00
Dinamo Minsk/Decic Tuzi
-
İstatistik
21 Tem FK Liepaja/Gjilani
19:00
Young Boys
-
İstatistik
21 Tem Ruzomberok/FK Kauno Zalgiris
19:00
Derry City/Riga FC
-
İstatistik
21 Tem Molde
19:00
Elfsborg
-
İstatistik
21 Tem Ararat Armenia
19:00
Dinamo Tbilisi/Paide Linnameeskond
-
İstatistik
21 Tem Royal Antwerp
19:00
FC Inter Turku/Drita
-
İstatistik
21 Tem Gzira United/Atletic Escaldes
19:00
Radnicki Nis
-
İstatistik
21 Tem F91 Dudelange/KF Tirana
19:00
Zrinjski Mostar/FC Sheriff
-
İstatistik
21 Tem Lech Poznan/Qarabag FK
19:00
Slovan Bratislava/Dinamo Batumi
-
İstatistik
21 Tem Sepsi OSK
19:00
Olimpija Ljubljana/FC Differdange 03
-
İstatistik
21 Tem Saburtalo/Partizani
19:00
FC FCSB
-
İstatistik
21 Tem Pogon Szczecin/KR Reykjavik
19:00
Broendby IF
-
İstatistik
21 Tem KuPS/Dila Gori
19:00
FK Panevezys/FC Milsami Orhei
-
İstatistik
21 Tem Rapid Wien
19:00
Lechia Gdansk/FC Academy Pandev
-
İstatistik
21 Tem Pyunik/CFR Cluj
19:00
-
İstatistik
21 Tem Breidablik/UE Santa Coloma
19:00
Buducnost Podgorica/Llapi
-
İstatistik
21 Tem Floriana/CS Petrocub
19:00
Laci/FK Iskra
-
İstatistik
21 Tem Zira
19:00
Maccabi Tel Aviv
-
İstatistik
21 Tem Vikingur/Europa FC
19:00
DAC 1904 Dunajska Streda/Cliftonville
-
İstatistik
21 Tem FK Velez Mostar
19:00
Alashkert FC/Hamrun Spartans
-
İstatistik
21 Tem Ludogorets Razgrad/Sutjeska
19:00
Bodoe/Glimt/Klaksvik
-
İstatistik
21 Tem Tobol Kostanay/Ferencvaros
19:00
Shkupi/Lincoln Red Imps FC
-
İstatistik
21 Tem Borac Banja Luka/B36 Torshavn
19:00
Tre Fiori/CS Fola Esch
-
İstatistik
21 Tem Spartak Trnava
19:00
HB Torshavn/Newtown
-
İstatistik
21 Tem Motherwell
19:00
Bala Town/Sligo Rovers
-
İstatistik
21 Tem Valmiera FC
19:00
KF Shkendija/Ararat
-
İstatistik
21 Tem Flora Tallinn/SJK
19:00
Lillestroem
-
İstatistik
21 Tem Malmoe FF/Preliminary Round Winner
19:00
TNS/Linfield
-
İstatistik
21 Tem Shamrock Rovers/Hibernians
19:00
Levadia Tallinn
-
İstatistik
21 Tem Suduva
19:30
Viborg
-
İstatistik
21 Tem Sparta Prag
20:00
Viking
-
İstatistik
21 Tem Levski
20:00
PAOK
-
İstatistik
21 Tem Vorskla
20:00
AIK
-
İstatistik
21 Tem Fehervar FC
20:00
FK Qabala
-
İstatistik
21 Tem Aris Limassol
20:30
FK Neftchi
-
İstatistik
21 Tem Başakşehir
20:45
Maccabi Netanya
-
İstatistik
21 Tem Aris
21:00
Gomel
-
İstatistik
21 Tem Racing FC Union Luxembourg
21:00
Cukaricki
-
İstatistik
21 Tem Rijeka
21:30
Djurgaarden
-
İstatistik
21 Tem Rakow Czestochowa
22:00
FC Astana
-
İstatistik
21 Tem BATE Borisov
22:00
Konyaspor
-
İstatistik
21 Tem Vllaznia
22:00
Universitatea Craiova
-
İstatistik
21 Tem V. Guimaraes
22:30
Puskas FC Academy
-
İstatistik
28 Tem PFC CSKA-Sofia
20:00
Makedonija GjP
-
İstatistik
Bir Önceki Hafta
Ev Sahibi Deplasman İy.